محل تبلیغات شما
امسال تولدت خیلی حس غربت دارم، عادت ندارم که تو این روز پیش هم نباشیم، یه جور عجیبیه، برام عادی نیس. ولی از یه بعد دیگه که بهش نگاه میکنم برام جالب میشه.

تو با دنیا اومدنت آینده یه مرد عاشقو تضمین کردی، اینکه همیشه کنارش باشی و بهش دلگرمی و انرژی بدی، همون موقع خدا گفت: آقا اروین، بفرما، اینم یه اثر سفارشی واسه آیندت، دیگه چی میخوای؟:)

حالا برگردیم به الان، شروع سال جدید زندگیت میشه شروع یه سال جدید تو زندگی جفتمون، یه تغییر. این برام نشونه خوبیه، چون تو همیشه برام برکت اوردی و حالاام دوباره با دنیا اومدن شما یه فصل جدید شروع میشه، اینجوری خیالم راحته که خدا بهم برکت میده، سمانه میده.:)

امسال از دور بوست میکنم، از دور برات شمع میذارم رو کیک و خودم برات با آتیش عشقم روشنش میکنم، با تیزی چشمای قشنگت برات کیک میبرم و میذارم تو ظرف قلبم تا با هم بخوریم و از شیرینی عشقمون لذت ببریم، عشقی که هروقت از هرجا خسته و بریده بودیم بهمون دلگرمی داد، داشتن هم.

این تولدتو به فال نیک میگیرم، شاید دنیا اومدنت دوباره کلی فصل قشنگی رو تو زندگیمون شروع کنه، شاید بعدا هروقت یاد تولد امسالت افتادیم لبخند بزنیم و به هم نگاه کنیم، لبخندی که فقط من و شما معنیشو میدونیم.:)

دنیا میای، دنیامون عوض میشه...

فصل جدیدی از زندگی

کنار جاده، مزرعه قشنگ...

یه ,تو ,برام ,هم ,میشه ,جدید ,از دور ,سال جدید ,دنیا اومدنت ,با دنیا ,قشنگت برات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها